‘הנסיגה האיטית של סוחרי הרכב כבר החלה’

במרכז וסביבת הרחוב הגבוה תראה עדויות לכך שקני קמעונאות גדולים הולכים או נעלמו. חלק גדול מהשיחות התרכזו ברשתות חנויות כלבו שנפטרו או מדולדל כמו BHS ו- House of Fraser.
אבל ישנם נפגעים בקרב מוכרי DIY (פוקוס ובסיס בית) ובאזורים רבים אחרים – מגבולות לשובר קופות, MFI ועד Maplin, קושרים מתלה לצעצועים R US.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

• חוות דעת: ‘עלינו לדרוש הנחות משמעותיות מהסוחרים’
במילים אחרות, כל מיני חנויות משק בית, חנויות ואולמות תצוגה המוכרים מגוון סחורות ענק מתות כעת או מתות-למרות הביקוש הציבורי הגבוה למוצרים. מי הבא להיעלם? אני מאמין שסוחרי רכב או רשתות סוכנויות חדשות. למעשה, הנסיגה האיטית שלהם כבר החלה.
רחוב גבוה שאני מכיר היטב היה את מוצא ניסאן הזכייני הפך למקדונלד’ס; אולם התצוגה הרשמי של פיג’ו הפך לקליפה נטושה; מה היה יונדאי הסמוך, אז זכיין סוזוקי הוא עכשיו גוש בית בהמתנה.
אני משוכנע שמספר רב של אולמות תצוגה חדשים של רכב מקובלים הרבה יותר יהפכו בקרוב לרלוונטיים כמו חנויות שוברי קופות המוכרות ושכירות של DVD או חנויות שביט מתערבות ומכבידות מכונות כביסה.
כמו שאנחנו כבר לא צריכים לשפוט למרכזי קניות כדי לשוחח עם/לקבל הנחיות מהזמנות/מקום עם סוכן נסיעות, ישנו מטרה קטנה יותר ויותר לנו למוכר הרכב (הם בדרך כלל גברים) במגרש המקובל שלו. קונה רכב כבר לא דורש פגישה פנים אל פנים עם גלישת מכירות ומתאימה למכירות שממליצה, ואז לוקחת רכישה בכתב עבור הרכב החדש שהוא רוצה שתרכוש במחיר שהוא אומר שאתה צריך לשלם.
אין צורך. הצרכן המרוכז יודע טוב יותר מהמוכר שהדגם והמפרט של הרכב שהם רוצים, ובנוסף כמה גדול ההנחה צריך להיות.
בואו להיות הרבה יותר מתקנים קטנים, נוגעים ללב, לתצוגה בלבד למכוניות חדשות; נהגים משלוחים ללא הפסקה מביאים לנו מכוניות מפגינים בבית או לעבודה; מערכות הזמנה מקוונות משופרות; נקודות איסוף לקוחות במפעלי מכוניות ומרכזי יבוא; רשת חדשה של מכונות אוטומטיות ענקיות המרירות מכוניות ללקוחות ששולמו מראש ומסיבה זו ברשותו של מפתח הגישה, הקוד או טביעת האצבע הרלוונטיים לביטחון גבוה.

אם היינו יכולים איכשהו לעקוף את אולמות התצוגה המקובלים בזכיינית, אנו נרכוש במקום זאת ישירות מהיצרנים. בכך, רבים מהמכוניות שלנו בהחלט יהיו אלפי פאונד פחות יקרים מכיוון שנמנע מאנשי אמצע יקרים כמו איש המכירות המחפש את העמלה שלו, לא חשוב לבעל הסוכנות שרוצה את מרווח הרווח השמן שלו.
קרא את הטור הקודם של מייק: ‘הכבישים של בריטניה עסוקים יותר משכנינו’ וזה לא הוגן ‘

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *