2021 יונדאי סנטה פה החדשה במכירה במחיר של 40,250 ליש”ט

יונדאי פתחה את ספרי הקנייה שלה לרכב השטח החדש של סנטה פה. המחירים מתחילים מ -40,250 ליש”ט עבור הדגם היברידי בנזין ברמת הכניסה, ומטפסים ל -49,010 ליש”ט עבור גרסת ההיברידית הפלאגין החדשה שהוצגה. המשלוחים הראשונים צפויים להגיע בהמשך החודש.
יונדאי הפריד בין קו סנטה פה החדש לשתי דרגות לקצץ: פרימיום ואולטימטיבי.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

ציוד סטנדרטי לדגם הפרימיום ברמת הכניסה כולל גלגלי סגסוגת 17 אינץ ‘, פנסי LED אוטומטיים, פנסי ערפל LED ומתלה מפלס עצמי. ישנם גם שלושה גימורי צבע חדשים לבחירה: לבן קרחון, טייגה בראון וכחול לגונה.

10 רכבי השטח ההיברידיים הטובים ביותר לקבל 2022

בפנים, דוגמנית הבסיס מגיעה עם מושבי עור מחוממים הן בבקרת האקלים הקדמית והאחורית, באזור כפול, הגה רב תכליתי ומטען טלפוני אלחוטי. הקונים מקבלים גם מערכת Infotainment בגודל 10.25 אינץ ‘, תצוגה דיגיטלית בגודל 4.2 אינץ’ המוגדרת לאשכול מד אנלוגי ומערכת שמע בדובר 10 רמקולים עם מגבר חיצוני וסאב וופר.
סנטה פה מגיע גם עם רמה מפורטת של ציוד בטיחות, הכולל סיוע לשמירה על נתיב, טכנולוגיית ייצוב קרוואן ומערכת הימנעות מתנגשות קדימה, שיכולה לזהות מכוניות, הולכי רגל ורוכבי אופניים. גם חיישני חניה ומצלמת חניה הפונה לאחור מצוידים כסטנדרט.
מחירי הסנטה Fe של יונדאי טופ ביותר מתחילים מ -43,815 ליש”ט. שדרוגים מעל מודל הבסיס כוללים גלגלי סגסוגת 19 אינץ ‘, גג שמש פנורמי, תריסי חלונות אחוריים, פקה של 360 מעלות סביב נוף ומערכת הסיוע לכביש מהכביש המהיר של יונדאי. בפנים יש תצוגת ראש ואשכול מכשירים דיגיטלי חדש בגודל 12.3 אינץ ‘.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *