ניסאן חושף את הרעיון החדש של E-NV200 VIP

ניסאן חשף ספק אנשים מתקדמים המבוסס על הרכב התעשייתי NV200 בתערוכת הרכב התעשייתי של הנובר. זה שואל את מנוע ההפעלה הכל-חשמלי מעלה ניסאן, כמו גם ממזג אותו עם חמישה מושבים כמו גם פנים אקסטרווגנטי.
מכונה קונספט ה- VIP של ניסאן E-NV200, ה- MPV המתקדמת ערך את הופעת הבכורה שלו יחד עם טווח NV400 החדש.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

הצביעה המדהימה של שני הטונים מנסה להרחיק את קונספט ה- VIP משורשיו התועלתניים, עם הדגש על עידון מתקדמים כמו גם על עידון. מילים ענקיות עבור אנשים מבוססי טנדר, גם אם זה חשמלי.
שינויים על פני ה- E-NV200 Combi MPV הנפוצים כוללים פנים עור לבן כמו גם עור עם שני כסאות אחוריים נפרדים של ‘Club Clus’ במקום הספסל הטיפוסי. המושבים מתפקדים זרוע כמו גם משענות משענות, כמו גם הועברו עוד יותר לייצור מרווח רגליים דמוי רולס רויס.
גם מאחור נמצא מסך משמעותי בגודל 21.5 אינץ ‘, שיכול לנגן סרטים כמו גם לקשר למכשיר הנייד שלך. יש קונסולה מרכזית שבתים שולטים על המסך, תאורת גג LED כמו גם אפילו מקרר משקאות – כולם הופכים את החדש למתאים למונית מנהלים.
בנוסף, ניסאן מופיעה בבכורה בטכנולוגיית המראה האחורית הנבונה שלה, שהיא מסך LCD ששוכן במראה עצמה, ומציגה תמונה ממצלמת תצוגה אחורית גבוהה עם רזולוציה המותקנת בגב.
מבחינה מכנית, רעיון ה- VIP דומה ל- E-NV200 הטיפוסי, שמשמעותו מגוון של 106 מיילים במטען מלא, כמו גם מערכת מטען מהיר חכם שמשמעותה להגיע לרמת סוללה של 80 אחוזים אורכת 30 דקות בלבד.
זה גם מסוגל 0-60 קמ”ש תוך 14 שניות סבירה, אם כי המהירות העליונה היא 76 קמ”ש בלבד. צפו לדחיפה קלה בתג העלות של 27,805 ליש”ט של קומבי, אם כי זה לפני שנלקח בחשבון המענק של 5,000 ליש”ט.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *