פיאט טיפו חדש כמו גם פנדה (אדום) עיצובים שנחשפו

העומדים בפני הצהרתה עם Charity Partner (Red) בשנה שעברה, פיאט הציגה שני דגמי מהדורה מיוחדת (אדומה), המבוססים על הפנדה כמו גם הטיפו. העלויות עבור הראשונות מתחילות מ -15,755 ליש”ט, ואילו האחרון מתומחר בין 23,595 ליש”ט.
שני העיצובים החדשים יסייעו לתמיכה בצדקה, שהוקמה על ידי בונו מהלהקה U2 כמו גם בובי שרייבר בשנת 2006 למימון מחקר מחקר על איידס. עם זאת, בתנאי שהמצב העולמי הנוכחי, הצדקה הרחיבה מאז את טווח ההגעה שלה כדי לסייע לקרב במגפת Covid-19.

פיאט חדש במהדורה מיוחדת (500) במחיר אדום החל מ- 16,435 ליש”ט

פיאט כבר הציגה גרסה (אדומה)-ממותגת של רכב 500 העיר, ועם מעט סיוע משני דגמי המהדורה המיוחדת החדשים הללו, החברה מתכננת לתרום 4 מיליון דולר (כ -2.9 מיליון ליש”ט) למטרה הצדקה מעל שלוש השנים הבאות.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

עיצוב הפנדה החדש מבוסס על רמת הקצוות של העיר, כמו גם משתמש בחיפוי גוף שמנמן, גלגלי סגסוגת בגודל 15 אינץ ‘כמו גם בוחות החלקה קשוחים למראה. כמו כן יש תג (אדום) עבור כובעי המראה הדלתיים האדומים, כמו גם אפשרות של ארבעה גימורי צבע: אדום פשיח, קולוסו אפור, ג’לטו לבן כמו גם בקולנוע שחור.
15

קיימת רק אפשרות מנוע אחת לפנדה החדשה, יחידת הבנזין של פיאט 1.0 ליטר תלת-צילינדרים של פיאט, המקימה 69 כ”ס וכן מציעה זמן 0-62 קמ”ש של 13.9 שניות. ההנמקה של פיאט מאחורי אפשרות זו היא שזו הבחירה הקיימת ביותר בהרכב, עם פליטות CO2 נמוכות כמו 126 גרם/ק”מ.
המהדורה החדשה של TIPO מבוססת על מפלס החוצה בהשראת SUV של האצ’בק, כמו גם היא כוללת את אותם ציוץ סטיילינג בדיוק שתגלו על הפנדה המהדורה המיוחדת. עם זאת, היא מופעלת על ידי גרסה חזקה יותר של יחידת הבנזין השואפת של פיאט 1.0 ליטר תלת-צילינדרים, ויוצרת 99 כ”ס.
שני הרכבים מתפקדים באופן דומה לריפוד מושב חוט Seaqual, המהווה חומר בר -קיימא המיוצר לחלוטין מחוט פוליאסטר ממוחזר. כאשר השם רומז על, 10 אחוז מחומרי הגלם לבד מגיעים מפסולת פלסטיק ימית משוחזר.
נכון להיום, (אדום) גדלה ב -700 מיליון דולר (כ -516 מיליון ליש”ט) עבור הקרן העולמית עם שותפויות עם מותגים כמו אפל, Skateboards Woman, Montblanc, Primark כמו גם יצרנית הקטנועים האיטלקית Vespa. כמו כן העסק קובע כי כל הכסף שהוא גדל עולה לחיזוק מערכות הבריאות באזורים נפגעים הכי קשה על ידי מגיפות.

כעת בדק אודות סקירת מבחן פיאט 500 ארוכת טווח …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *