“מכונית העל של פורד גנבה את ההצגה, אולם בדיוק איך זה משפיע על המונדיאו?”

מנהל פורד מארק פילדס אוהב את הבמה. ימים ספורים לאחר שסיפק את הנאום המרכזי בתערוכת האלקטרוניקה הצרכנית בלאס וגאס, והרשים אותנו עם החזון שלו על פורד כמנהיג טק, הוא חזר לדשא הבית בדטרויט חשף את הלם המוצג של המוצג של השנים האחרונות.
פורד GT החדשה היא מכוניות ומשאית למראה סנסציוני שהפתיעה את העולם בהפתעה, כמו גם מראה שלסגלגל הכחול עדיין יש את הכוח לגרום לנו להזיל ריר. פותח על ידי ברית מוריי קאלום כמו גם הצוות שלו, זה מרהיב כמו כל מה שראינו יוצא מהאורוות של מכוניות העל הרבה יותר טיפוסיות.
גם הוא חכם, תוך שהוא מתנשא גם טק היברידי כבד וגם ברזל דטרויט קונבנציונאלי עם מנוע V6 EcoBoost קל משקל המספק עד 592 כ”ס. יש אמבטיה של סיבי פחמן כמו גם מסגרות משנה של אלומיניום, ואילו הגוף היפה הזה גם לבוש בסיבי פחמן. הפנים המינימליסטיים מדהימים באותה מידה, כמו גם הצצה לעתיד של פורד.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

עם העלות המוערכת באזור של רבע מיליון פאונד, ה- GT יהיה נדיר – עיצוב הילה אמיתי המציג טכנולוגיה שתעשה את השיטה שלה לפורדים הרבה יותר מושגים יום אחד.
• תערוכת רכב של דטרויט 2015: Round-Up News
היום הזה לא יכול להספיק בקרוב – כאשר כאשר פורד ישבה בראש תרשימי המכירות עם ההצדקה, כי די עיצוב לדגם, זה עשה את הטוב ביותר שיש שם, הדברים השתנו במקצת. פורד מונדאו החדשה הוכיחה זאת, עם הערכות מסוימות שעשויות להפתיע אותך.
מה שהראה לנו מארק פילדס בשבועיים האחרונים ממלא אותנו בביטחון שלפורד יש את הכונן כמו גם את הכישורים לחזור לפסגה. אם קצת מהקסם של ה- GT יכול לשפשף את הפורדים שלך כמו גם אני יכול לקנות, אנו נהיה מרוצים מאוד.
האם אתה מאמין שפורד החליק בשנים האחרונות? בואו נבין בתגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *