“איך מכוניות ומשאיות עשויות להיות פחות חשובות”

אם אי פעם היית זקוק להוכחה לכמה בדיוק מצוין לעבוד בעסקי המכוניות והמשאיות, התבונן בכמה קטעים של מנהל אאודי רופרט סטדלר. הוא גוש שמספק משמעות חדשה לפטפט. אתה לא יכול להפסיק לעבוד כדי להאכיל את האנרגיה שלו כשהוא מדבר בעניין גדול על המותג שלו, ידיים אגרוף את האוויר כדי להראות כל נקודה, גם אם הוא לגמרי מעביר את הדאגה המקורית מדי פעם.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

אם לכל אולם התצוגה של אאודי היה בו אולם רופרטר, המכירות היו מכפילות את הלילה – כמו גם הם התנדנדו ממש לאחרונה.
הייתה לי ההנאה מהעסק שלו בשבוע שעבר, כמו גם נושאים מכוסים, החל מהמספר ההולך וגדל של רכבי שטח בזן אאודי ועד המעורבות הפוטנציאלית של אאודי ב- F1.
דבר אחד שמעלה את רמת ההנאה מעבר למגרש החום עבור סטדלר הוא אוטונומי, או טייס, נהיגה. אאודי כבר עובדת בעולם בו מכוניותיה ומשאיותיה יכולות לנהוג בעצמם (ה- A8 הבא יופיע בשנת 2017 עם נהיגה בטייס במהירות של עד 50 קמ”ש), תשוחח עם כל אחר כמו גם לדבר עם המתקנים לפשטות עומס.
סטדלר קובע כי נהיגה בטייס יספקו אנשים בחזרה זמן יקר, זמן שניתן לבלות במכוניותיו ובמשאיות שלו תוך שימוש בקישוריות האחרונה ביותר. עם זאת, עם התמקדות כזו בחדשנות – הכל בתגובה לביקוש הלקוחות – שאלתי אותו איזה ערך יהיה בקסם הנהג של אאודיס החדשה.
“איך מכוניות ומשאיות עשויים להיות פחות חשובים,” הוא אמר לי. “זה לעולם לא ישתנה עבור מכונית ספורט, עם זאת זה עשוי לשינוי עבור סלון או רכב שטח משותף.”
זה ישלח צמרמורת במורד עמוד השדרה של חלקם, אולם סטדלר כל כך ממוקד לספק ללקוחותיו את מה שהם רוצים, עטוף בחבילה איכותית וסופר-סטילית, קשה לחלוק על נימוקיו. כשמסתכלים על המכירות הפורחות של אאודי, זו נוסחה שעובדת.
מה יותר חשוב לך כשאתה קונה מכונית, בדיוק איך היא נוהגת או היבטים אחרים? האם אתה מאמין שחדשנות מביאה יותר משקל עם קונים? בואו נבין בתגובות למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *