2020 קיה סורנטו החדשה יוצאת למכירה כאשר עלויות בריטניה נחשפות

קיה סורנטו החדשה יצאה למכירה בבריטניה, עם אפשרות לשלוש רמות לקצץ כמו גם עלויות החל מ -38,845 ליש”ט. ספינת הדגל החדשה ביותר של המותג הקוריאני מוצגת עם אפשרות של שני מגרשי כוח-היברידית בנזין בנפח בנפח 1.6 ליטר, כמו גם דיזל של 199bhp/440nm 2.2 ליטר-עם זאת, צפוי להצטרף להצטרף להצטרף להצטרף ל- 2.2 ליטר. מגוון בהמשך השנה.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

לכל הגרסאות של המכוניות והמשאית יהיו שבעה מושבים, כמו גם המפרט ‘2’ ברמת הכניסה (שמגיע רק עם כוח בנזין) כולל פנסי LED כמו גם פנסי זנב, גלגלי סגסוגת 17 אינץ ‘, דמי USB יציאות לכל שלוש שורות המושבים, מיזוג אוויר באזור כפול, לוח מכשירים דיגיטלי בגודל 12.3 אינץ ‘וכן מערכת אינפוטינציה של שמונה אינץ’ הכוללת את Apple Carplay, מכונית אנדרואיד כמו גם מצלמה היפוך. עם זאת, 2 העיצוב מוצע רק עם אפשרות המנוע ההיברידית בנפח בנפח 1.6 ליטר.

10 רכבי השטח הגדולים הטובים ביותר במכירה 2022

דריכה כמו ‘3’ לקצץ מספק לך אפשרות של סולר או דלק היברידי, במחיר של 41,245 ליש”ט וכן 42,725 ליש”ט בהתאמה, כמו גם מביא סגסוגות בגודל 19 אינץ ‘, תצוגת אינפוטינציה בגודל 10.25 אינץ’, ריצוף עור עור, כמו גם כמו גם תאורת הסביבה בתא הנוסעים.
24
על המודעות שלנו

המפרט ‘4’ מעצבן טווח הוא בנזין-היברידי בלבד, עולה 46,945 ליש”ט וכן כולל עור נאפה, מושבים קדמיים מאווררים, מסך ראש כמו גם מערכת רעש בוס.
קיה סורנטו חדשה: מנועים כמו גם מסלולי טיסה
הדור הרביעי סורנטו יסופק בתחילה עם דיזל כמו גם מנועים היברידיים, ואילו עיצוב Plug-in Hybrid (PHEV) יציית לפני סוף השנה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *