אסטון מרטין וולקירי: מפרט ופרטים מלאים עם תחילת ההפקה

אסטון מרטין ולקירי נכנס לייצור מלא עם השלמת מכונית הלקוח הראשונה שהוכרזה. המכונית ההיפר פורצת הדרך הוקנטה לראשונה בקונספט לפני חמש שנים, ולקוחות המוקדמים יכולים כעת לצפות למסירה של הגרסאות המוגמרות שלהם בשבועות הקרובים.
150 יחידות של ה- Valkyrie Coupe נבנות בעבודת יד במטה של ​​אסטון מרטין בבריטניה בגיידון, ולוקחות הרבה יותר מ -2,000 שעות אדם כל אחת כדי ליצור. כולם כבר נמכרים. עוקבים אחר 85 עכבישים של Valkyrie ו- 40 Walkyrie AMR Pros בלבד למעקב, ומפקדים על פרמיה על תווית המחיר של 2-3 מיליון ליש”ט של הקופה הסטנדרטית.

היפר -מכסים הטובים ביותר 2022

כל Valkyrie יתערער במעגל Silverstone – קרקע הפיתוח לפרויקט – לפני המסירה, ותבטיח שכל דוגמה תהיה מוכנה ללקוחות ומתאימה למסלול.
פרסומת – המאמר הקצר נמשך להלן

על פי ההודעה, מנכ”ל אסטון מרטין, טוביאס מורס, אמר: “זה רגע שמח להפליא לנו להשלים את מכונית ההיפר הראשונה שלנו אי פעם. תוכנית אסטון מרטין וולקיריי העריכה את כל מי שהתמודד עם זה עד הגבול, אך המחויבות לחלום הניבה מכונית מדהימה באמת, מכונית F1 לכביש. הוולקירי נולד מתוך המסירות האיתנה של קבוצה גדולה של מהנדסים וטכנאים מיומנים מאוד שעבדו ללא לאות כדי להביא את ולקירי לשלב הייצור. אני בטוח שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים ממה שהם השיגו. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *