“לפיאט היו הרבה יותר שחר כוזב מאשר קבוצת הכדורגל באנגליה”

אני מתייחס בדרך כלל לפיאט כחברת 500 מכוניות ומשאיות. היכנס לאתר החברה, כמו גם לתשעת תיקי הגוף המוצעים, חמישה מהם לובשים את הפנים הידידותיות של 500. כאשר זה נוגע למכירות של פיאט, 500s מהווים את הרוב העצום, כאשר ה- 500X החדש אמור להגביר את זה עוד יותר.
פרסומת – הפוסט ממשיך להלן

התגלות השבוע כי רודסטר המיוחל שקבוצת פיאט הקימה עם מאזדה תלבש תג פיאט (ראשית השמועה הייתה אלפא, ואז אברת …) היא אינדיקציה לצמיחה מעבר ל -500.
ככל הנראה ייקראו 124 עכביש, על שם מכוניות הספורט והמשאית הפופולרית של שנות השישים כמו גם שנות השבעים, יתמודד עם הרודסטר על ידי גולף חדש כמו גם יריב מיקוד – שוק עולמי בכל התפתחותו (האץ ‘, סלון, אחוזה) קשה להזניח עבור כל סוג של מכוניות וחברת משאיות.
מבפנים קובעים כי הבא יהיה החלפת פונטו-קטע אחד נוסף למכירה גדולה-עם זאת מתכננת להרחיב את זן הפנדה בעזרת עיצוב גדול יותר של קאשקאי, התעכבו. חבל, באשר לי זה העיצובים הגאוניים הרבה יותר כמו 500 כמו גם פנדה שסייעו להחזיר את פיאט על המפה. ההיסטוריה האחרונה הראתה שהיא לא עושה היטב מיינסטרים.
אך כפי שהוכיחו שמועות ‘קאשקאי’ של פנדה, הוקנבנו מהסיכוי של פיות עתידיות כמו גם יתר על המידה – רק כדי לגלות גרסה אחת נוספת של 500 מגלה את השיטה שלה לאולם התצוגה. לפיאט היו הרבה יותר שחר כוזב מאשר קבוצת הכדורגל האנגלי, אז נקווה שהעכביש 124 באמת הוא התחלה של רנסנס פיאט שנוכל להביא לה באגסטטי.
לפחות סוכנויות פיאט מציגות אינדיקציות לשיפור – עלייה של ארבעה מיקומים בסקר הכוח של נהג השנה שעברה.
הסקר השנה נסגר בקרוב, אז לחץ ממש כאן כדי שהמדינה שלך על המכוניות והמשאית שלך כמו גם את הסוחר שלך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *