פורד KA Prototype משנת 2016 חדש שזוהה

פורד גורם לנו לחכות זמן ישן לא מבוטל לדור הבא של KA. המשרד חשף את זה בשיטת Type Type עוד בשנת 2013, אולם מכוניות העיר והמשאית לא נוטות להופיע באירופה עד השנה הבאה. צילומי הריגול האחרונים שלנו מראים למה אנו יכולים לצפות ממתחרה Vauxhall Viva.
פרסומת – המאמר ממשיך להלן

זה מסיר את זה אפילו עם תחפושת מעט מאוד של אב -טיפוס זה, הסגנון כמעט ולא משתנה מהקונספט. זה נראה ארוך יותר, רחב יותר כמו גם נמוך מהמודל היוצא הזקן למדי, עם מראה בוגר יותר. החזית שומרת על הסורג ‘רחב הפה’ החדש של פורד, עם הפנסים האחוריים הנסחפים שנראו על הפיאסטה כמו גם במיקוד.
7

תצוגה מקדימה של אבות-טיפוס שזוהו בבריטניה נרשמנו כבר ביולי 2014. בדיקת DVLA חשפנה באופן דומה לעיצוב יש מנוע דיזל בנפח 1.5 ליטר-ככל הנראה ה- TDCI של 74 כ”ס שהתגלה בפיאסטה הנוכחית. יחד עם זה אנו מצפים למגוון של מנועי דלק אקו -בוסט מטורביות כמו גם מנועי דלק EcoBoost.
הסיבה לכך ש- KA נבדק ללא תחפושת היא שהיא בדיוק יצאה למכירה בשווקים מתעוררים כמו ברזיל. העיצוב בבריטניה ישתף את גופה כמו גם פלטפורמה עם מכונית זו, אולם עשוי להפיק תועלת ממספר תיקונים כדי להבטיח שהיא מספקת את תקני האבטחה המחמירים שלנו. אורך זמן ההתקדמות היה גם מרמז על ציוץ שלדה כדי להבטיח שהוא מתאים לכבישים בבריטניה.
7

פרטים נוספים הם נדירים עד כה, אולם אנו מצפים שיותר יופיעו בחודשים הקרובים שלפני חשיפת המכונית בשנה הבאה.
האם אתה מסתכל קדימה ליציאת פורד קאה החדשה? בואו נבין למטה …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *